امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳ - Wednesday 17th July 24

والایار ترانه‌هایش را روی صحنه تئاتر می‌خواند - کلبه سرگرمی و کولاک

والایار در نمایش «از خواب برگشتم به تنهایی» با سیاوش خیرابی، نیلوفر رجائی‌فر و علیرضا مهران همبازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی گروه، والایار خواننده، آهنگساز و نوازنده که ترانه‌های زیبا و ماندگاری همچون؛ عشق‌جانم، بالا بلند، انگشت نما، نفسم و … را در کارنامه هنری خود دارد، ترانه‌های منتخب خود را در نمایش «از خواب برگشتم به تنهایی» به نویسندگی و کارگردانی عباس عبدالله‌زاده و تهیه‌کنندگی مشترک ساسان سالور و حمیدرضا علی‌نژاد، به صورت زنده اجرا می‌کند. والایار در این نمایش ۷۵دقیقه‌ای که از چهارشنبه، ۲۳خرداد ماه، در سالن شماره۲ پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود؛ با سیاوش خیرابی، نیلوفر رجائی‌فر و علیرضا مهران همبازی می‌شود.
در خلاصه نمایش از زبان کارگردان آمده است؛ به دنبال مرگ تهیه کننده ای بازیگری اجبارا تن به مهاجرت می دهد و به دوست قدیمی‌اش در کالیفرنیای آمریکا می‌پیوندد. همراهی این دو رفیق در یک شرایط غیرقابل باور، باعث اتفاقات جورواجوری می‌شود…
از عوامل نمایش «از خواب برگشتم به تنهایی»، می‌توان به هنرمندانی همچون؛ حمید بابا، سیاوش رحیمی(گروه کارگردانی)، نسرین آجرلو(طراح گریم)، رها علی‌نژاد(طراح صحنه)، تارا مولایی‌پور، مهدی داورپناه(دستیار طراح صحنه)، تینا ساوج‌بلاغی(طراح لباس)، مقدی شامیریان(ناظر طراحی لباس)، رضا خضرایی(طراح نور)، ندا پارسا(طراح حرکت)، امیر پارسائیان‌مهر (مدیر روابط‌عمومی)، شایان شفابخش(طراح پوستر)، کورش جوان(عکاس تیزر)، پیمان گرزم(عکاس)، علیرضا رحمانی(موشن گرافیست) اشاره کرد.
همچنین از عوامل گروه موسیقی؛ (خواننده: والایار)، (رهبر ارکستر و تنظیم کننده: محمد مقدم)، (صدابردار: رهام رادوین)، (نوازنده گیتار: رحیم رحمانی)، (نوازنده پرکاشن: داوود فرشچیان) و (تهیه‌کننده موزیک: توحید کهربایی) هستند.
این خبر در پایان یادآور می‌شود، پیش فروش اینترنتی بلیت‌های این نمایش از امروز در سایت تیوال آغاز شده است.

تاریخ انتشار : 13 ژوئن 24 دیدگاه : بدون دیدگاه