امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۰۳ - Tuesday 23rd April 24

فال کولاک 345 - کلبه سرگرمی و کولاک

فروردین

دل‌نازکی و به راحتی از اطرافیان می‌رنجی. اقبال خوبی داری و دعای خیر پشت و پناهت است. بارها خطاها را به موقعیت‌های مناسب تبدیل کرده‌ای. همیشه سعی می‌کنی اطلاعات زیادی به دست بیاوری ولی اطلاعات زیاد به معنی دانش زیاد نیست و چه بسا بعضی اطلاعات نادرست مسیر زندگی‌ات را عوض کرده باشد. شتاب در انجام کارها بارها موجب پشیمانی‌ات شده و ندانستن این که آخر چه تصمیمی می‌خواهی بگیری، عاقبتی ندارد.

اردیبهشت

شجاع و بی‌باکی و در مواقع لزوم دیگران از تو انتظار دارند تا وارد صحنه شوی و کاری انجام دهی. انسان خودساخته‌ای هستی و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتی تا به اینجا رسیده‌ای. از ساده بودن،‌ساده خوردن و ساده پوشیدن لذت می‌بری. اهل دارو و درمان نیستی مگر این که واقعاً لازم باشد. از هوش و استعداد خودت در راه مثبت استفاده می‌کنی و اهل دورویی نیستی.

خرداد

سخت‌کوشی و به این راحتی ناامید نمی‌شوی. داشتن نظم و ترتیب در کارها نتایج مثبتی برایت داشته است. لحظه‌های شیرین و ایام خوش زندگی را مفت از دست نمی‌دهی و قدر نعمت‌های خداوند را می‌دانی. آدم روراست و باانصافی هستی و همیشه حق را به حقدار می‌دهی و خوشی‌ها و نعمت‌‌های زندگی را با دیگران تقسیم می‌کنی و اعتقاد داری مال دنیا به هیچ‌کس وفا نکرده و نمی‌کند اما نیکی همیشه در یادها می‌ماند.

تیر

روح شوخ‌طبعی و علاقه به موسیقی در شما وجود دارد. همه تو را دوست دارند و مورد احترام دیگران هستی. در کارهایت کمی غفلت زده عمل می‌کنی و برای وقت هدر دادن هم بهانه و دست‌آویز می‌سازی در حالی که باید به کار و کوشش بپردازی و با سرعت عمل و دقت اقدام کنی. قدرت تصور و تخیل بالایی داری و به راحتی می‌توانی در افکارت به خواسته‌های قلبی خودت برسی البته فقط در خیال و در واقعیت تلاش چندانی برای خواسته‌هایت نمی‌کنی.

مرداد

گاهی اوقات بیش از حد سلطه‌جو می‌شوی و در بعضی موارد این خصلت حاصلی جز انزوا و تنهایی و دوری از دیگران به همراه نخواهد داشت. قضاوت‌هایت زودهنگام است و بهتر است به آن‌ها اطمینان نکنی. به گذشته خودت وابسته نیستی و برایت آسان نیست که در رابطه با گذشته با دیگران صحبت کنی. وسوسه انجام کارهایی در سرت هست که بهتر است در مقابل آن‌ها ایستادگی کنی. به سلامتی‌ات چندان توجه نمی‌کنی.

شهریور

دارای روحیه‌ای مهربان و باگذشتی. در میان دوستان خودت، محبوبیت خاصی داری و این به این معناست که اخلاق پسندیده‌ای داری. با گذشته تنها جهت استفاده از تجربیات زندگی می‌کنی و بی‌جهت خودت را غرق در آن نمی‌کنی. شما در رشته‌های هنری و کارهای دستی دارای استعداد برجسته‌ای هستی که تمرین و پرکاری این استعداد را تقویت می‌کند. به پیشنهادهایی که به شما می‌شود، سریع پاسخ نمی‌دهی و ابتدا خوب به آن فکر می‌کنی.

فال-فردا

فال-فردا

مهر

به خاطر شخصیت محافظه‌کار و محتاطی که داری، یک زندگی معقول از دید خودت برایت فراهم شده است که بد نیست برای بهبود آن قدرت ریسک خود را بالا ببری. آدم خوش‌روزی‌ای هستی که به خاطر قانع بودنت احساس بی‌نیازی می‌کنی. کاری به کار دیگران نداری و زندگی خودت را می‌کنی و تا کسی آزاری به شما نرساند، عکس‌العملی نشان نمی‌دهی. به سلامتی خودت اهمیت می‌دهی.

آبان

نجیب و وفاداری و دیگران در مورد شما چنین می‌اندیشند که شلوغ و ذاتاً باهوشی. گاهی اوقات نسبت به احساسی که داری، افراط می‌ورزی که باعث گرفتاری‌هایی برایت می‌شود. اعتماد به نفس کلید موفقیت و پیشرفت شماست. کارهایت را به خوبی انجام می‌دهی و اطرافیانت نیز پا به پایت کارها را همان‌طور که بخواهی انجام می‌دهند. با توجه به روحیه‌ای که داری، فضای سبز و پاکیزه برایت مناسب است.

آذر

انسانی بخشنده و بدون کینه هستی که در بسیاری از موارد این خصیصه به کمکت می‌آید و ارزش شما را افزایش می‌دهد. آرام و گوشه‌گیری البته این بدان معنا نیست که فعالیتی نداری بلکه در واقع خصوصیات اخلاقی و روانی شماست و در عین فعال بودن، آرام و متین هم هستی. متانت و غرور شما باعث می‌شود تا در محیط‌‌های خانواده و یا کار با شما رفتاری توأم با احترام درپیش گرفته شود.

دی

دارای قوه تشخیص بسیار خوبی هستی و قدر فرصت‌ها را در زندگی خودت می‌دانی. ترس و واهمه برای شما مفهومی ندارد و کارهایت را در نهایت اقتدار انجام می‌دهی و به راه خودت می‌روی و کاری به کار حسودان که سعی‌شان پرت کردن شما از تفکرات مثبت است، نداری. با آن که علاقه‌ای به دانستن اسرار دیگران نداری ولی مورد اعتماد هستی و اطرافیان درد دل‌هایشان را پیش شما بازگو می‌کنند.

بهمن

شخص درون‌گرایی به نظر می‌رسی و معمولاً وقت زیادی را به فکر کردن در مورد خودت و دیگران صرف می‌کنی. در زندگی به دنبال نظم هستی و غالباً بردبار هم به نظر می‌رسی. استعداد زیادی در انجام کارهای هنری داری. بعضی مشکلات گذشته شما را نسبت به مسائل عاطفی و تعهدات محافظه‌کار کرده و قدرت تصمیم‌گیری را از شما گرفته است. خودت را در مشاجرات و بحران‌های جزئی درگیر نمی‌کنی.

اسفند

شخصیت مسحورکننده‌ای داری و به راحتی روی اطرافیان نفوذ می‌کنی. هدفمندی و در کارهایت تمرکز داری و چندین بار در زندگی به بن‌بست رسیدی ولی هر بار روی پاهای خودت ایستادی و کارهایت را از نو شروع کردی و آن‌قدر تلاش کردی تا به دیگران نشان دهی که چه استعدادهایی داری. بعضی وقت‌ها هم به قول معروف جوگیر می‌شوی و برای کمک به دیگران، کارها و وظایف خودت را رها می‌کنی  کاسه داغ‌تر از آش می‌شوی.

تاریخ انتشار : 20 نوامبر 19 دیدگاه : بدون دیدگاه