امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۰۳ - Wednesday 17th July 24

علی خدیش: به آلبوم فکر نمی کنم، می خواهم به کنسرت برسم! - کلبه سرگرمی و کولاک

گفتگوی کولاک با خواننده و آهنگساز

علی خدیش، متولد بیست و پنج آذر هزار و سیصد و هفتاد، تهران، مهندسی عمران، مدیر عامل شرکت KDC و تولید کننده محصولات چوبی، خواننده و آهنگساز که در کارنامه هنری این هنرمند پخش ترانه های باغچه، یواشکی، گلرو، شناسنامه، پرستار، کافئین و چکمه دیده می شود، با علی خدیش که ساز تخصصی اش پیانو و گیتار است گفتگویی کوتاه داشته ایم که با هم می خوانیم.

چرا از اینهمه فعالیت هنری خوانندگی را انتخاب کرده اید؟

از بچگی به این کار علاقه داشتم و فکر می کنم با فعالیت در این بخش احساساتم را می توانم نسبت به افرادی که به من نزدیک هستند و البته شرایط جامعه را بیان کنم.

و فکر می کنید با توجه به شلوغی مارکت می توانید خودتان را اثبات کنید؟

در حال حاضر رقابت در مارکت به هنر خواننده ها مربوط نمی شود و بیشتر دیدگاه سرمایه گذاری دارد، فکر می کنم در این شرایط اگر بیشتر به بخش هنری فکر کنم بتوانم خودم را اثبات کنم.

تا امروز چند کار از شما منتشر شده است و استقبال و بازخورد چگونه بوده است؟

تا الان هفت کار از من پخش شده که به نسبت مخاطب های خودش را گرفته است.

به فکر تهیه آلبوم و کنسرت هستید؟

به آلبوم زیاد فکر نمی کنم و بیشتر تمرکزم را دارم برای تک آهنگ هایی می گذارم که بتوانم به کنسرت برسم.

چه ترانه هایی بیشتر شما را جذب می کند و بیشتر مخاطب چه سبکی هستید؟

بیشتر ترانه های عاشقانه در سبک پاپ.

وضعیت موسیقی داخلی امروز و آینده آن را چگونه می بینید ؟

شاید گفتن این حرف درست نباشد ولی در حال حاضر خیلی از مردمان این کشور صداهایی بی نظیر دارند که به دلیل ناآگاهی از شرایط این حرفه اقدام نمی کنند که این باعث شده افراد دیگر که زحمت های کمتری می کشند در جایگاه بالا قرار بگیرند، اگر همین وضعیت ادامه پیدا کند این حرفه آینده خوبی نخواهد داشت.

سختی ها و شیرینی های این حرفه چیست؟

اسرار عزل را نه تو دانی و نه من / وین حرف معما نه تو خوانی و نه من / هست از پس گفت وگوی من و تو / گر پرده در افتد نه تو مانی و نه من / می شود گفت شب بیداری ها و همه تلاش های صمت برای اجرای درست کار از سختی های این حرفه می باشد و شیرین ترین قسمت دیدن نقطه اوج موفقیت و یا در واقع کنسرت در این حرفه است.

آرمانشهر و هدف شما در دنیای هنر چیست؟

در واقع دوست دارم همیشه در این حرفه طوری عمل کنم که بتوانم احساسات مردم را در ترک هایم بیان کنم، تمام هدف من این است که بتوانم یادآور خاطرات خوب مردم از همدیگر باشم.

و حرف پایانی برای مخاطبان مجله کولاک؟

تشکر می کنم از دوستان خوب و هنرمندم آقای نوید آبان، علی خدابنده لو و دی جی امین عزیز که در این مسیر کنار من بوده اند و همیشه قوت قلب برای من هستند، باشد روزی که تمامی هنرمندان به آگاهی و جایگاهی که لایق آن هستند برسند.

instagram: alikhadish_art

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من / وین حرف معما نه تو خوانی و نه من / هست از پس پرده گفتگوی من و تو / چون پرده در افتد نه تو مانی و نه من

تاریخ انتشار : 23 آگوست 23 دیدگاه : بدون دیدگاه