امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۰۳ - Tuesday 23rd April 24

سهراب پاکزاد: دوست دارم بهترین نسخه از خودم باشم! - کلبه سرگرمی و کولاک

گفتگوی اختصاصی کولاک با «سوپراستار» موسیقی ایران در روز میلادش

سهراب پاکزاد، متولد چهارده فروردین هزار و سیصد و شصت و پنج، تهران، فوق لیسانس مدیریت بازرگانی، خواننده و آهنگساز پاپ و مدل تبلیغاتی که تاکنون آلبوم زیر بارون از این آرتیست منتشر شده است، با سهراب پاکزاد که ترانه های این چه حسیه، بمبه، مال من باش، آشتی، نورچشمی، مومشکی، امضا و شوخی ندارم با صدای این هنرمند در ذهن ها مانده در روز میلادش گفتگویی صمیمی داشته ایم که با هم می خوانیم.

*مدتی ست شایعه ممنوع الفعالیتی شما به گوش می رسد، این اتفاق چقدر صحت دارد؟

بله مدتی است که این این اتفاق افتاده و امیدوارم هر چه زودتر رفع بشود تا بتوانم مردم عزیز کشورم را در سالن کنسرت ببینم.

*اگر این اتفاق طولانی مدت باشد، امکان اینکه از ایران کوچ کنید وجود دارد؟

من عاشق مردم و خاک سرزمینم ایران هستم و هیچوقت قصد ترک كردنشان را ندارم ولی از آنجایی که آدم از فردای خودش خبر ندارد امیدوارم روزی نرسد که بخواهم به همچين گزینه ای فکر کنم.

*و اگر برای ادامه فعالیت به خارج از ایران بروید، می توانید مانند ایران موفق و درخشان باشید؟

اين سوالی نيست كه بشود به راحتی جواب داد چون آينده كاملا نامعلوم است و شما نمی دانيد در آينده در چه شرايطی هستيد، ولی در پاسخ اين سوال می توانم اين را بگویم: من هر کجا که باشم با تمام وجودم سعی می کنم بهترین نسخه خودم را ارائه بدهم و همیشه تلاش می کنم تمام توانم را به کار بگیرم و کارم را به نحو احسنت انجام بدهم، با وجود لطف خدا و انرژی که مردم برای ادامه در اين مسير به من می دهند و با داشتن دوستان درجه يک و تهيه كننده بی نظيرم هرجا كه باشم موفق خواهم بود.

*در چند سال اخير شاهد اين هستيم كه مردم داخل و خارج ايران به شما لقب سوپر استار داده اند كه تا امروز اين لقب در موسيقی به كسی داده نشده است، در اين رابطه چه نظری داريد؟

بله همين طور است، قطعا اين لطف خدا و مردم عزيزمان است كه شامل حال من شده و از اين بابت خدا را شكر می كنم و قدردان هستم، قطعا اين لقب مسئوليت اجتماعی من را بيشتر می كند و اميدوارم بتوانم لايق اين همه لطف مردم عزيزمان باشم.

*در اینستاگرام فن پیج های بیشمار و فعالی دارید، با این دوستان در ارتباط مستقیم هستید و پیامی برای آنها دارید؟

مخاطبانم در فضای مجازی برای من مثل خانواده هستند و اسم اين خانواده بزرگ سهرابيهاست، با فن پيج هایم و كانون هوادارنم مستقيم در ارتباط هستم و جزو فالورهای خودم هستند، هميشه خدا را شكر می كنم از اينكه چنين خانواده با عشق و با غيرتی دارم.

*نظر مخاطبانتان مخصوصا در فضای مجازی چقدر برای شما مهم است و چقدر روی تصمیم های شما تاثیر دارد؟

از نظر من مخاطبان فضای مجازی همان اعضاي جامعه هستند كه در فضاي مجازی زندگی می کنند، فضای مجازی جزوی از جامعه ماست كه در آن مردم به كسب و كار و زندگی مشغول هستند پس درجه اهميت فضای مجازی هيچ تفاوتی با جامعه نمی كند.

*عجیب ترین، جالب ترین و پرتکرارترین کامنت و دایرکتی که داشته اید چه بوده است؟

عجيبترين كامنت را كه نمي توانم بگویم! (می خندد!) ولی جالبترين كامنت از طرف دختر هافيا وهبی خواننده عرب زبان لبنانی و مجله بين المللي “باز “بود، از اين نظر برای ما جالب بود كه متوجه شديم مخاطبين زيادی در بين كشورهای عرب زبان داريم و پر تكرارين هم مربوط می شود به كودكان خردسال!

*بهترين اتفاق دوران هنری شما چه بوده است؟

بهترین اتفاق آشنايی من با بهنام محمدی، دوست و تهيه كننده عزيزم بوده است.

*یک اتفاق ایده آل امسال برای شما چه می تواند باشد؟

اتفاق ايده ال برای من می تواند حال خوب ايران و ايرانی باشد.

*از آنچه امروز هستید راضی هستید؟

بله و قطعا بابت اين همه لطف هر روز خدا را شكر می كنم و هميشه در تلاش خواهم بود كه هر روز بهتر از روز قبل باشم.

گفتگو: عباسعلی اسکتی
عکس: معین بلزا

تاریخ انتشار : 25 آوریل 23 دیدگاه : بدون دیدگاه