17:28:28 سه شنبه, 3 بهمن , 1396
اسامي شرکت کنندگان

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 321

 

 

اسامي شرکت کنندگان

تهران

تهران: کانستانتین مکانیک رضایی، هلنا مکانیک رضایی (2نامه)، ژیریک شاهی، صونا باغداساریان (3نامه)، ژرژیک آراکیلیان، ژیلبرت دیرگیورگیان، آیدیک الاوردیان، کلاریس آتابگیانس، امیررضا مجیدیان، اعظم لطفی باری، ام‌کلثوم صادقی، بهروز اوحدی لواسانی، بهجت چیت‌ساز، پریسا الهقلی‌زاده، سیدتقی هاشمی، ثریا نارنج‌فروش، حمیدرضا فضل‌علیزاده، حسین حیدری(2نامه)، حسین ارشاد، دامون گلریز، رحیم مهدی(2نامه)، زهره مولایی، زهرا خاتون عدالت‌مهر (2نامه)، زهرا شریفیان، زهرا شاه‌میرزایی، سکینه رحیمی(2نامه)، سعیده علی‌نیا، سیمین کتابچی، ساغر سبزواری جوزانی، سیدسام بنی‌صدر، سعید جوادی‌نژاد، سهیلاسادات مصطفوي(2نامه)، سمیرا مصطفوي (2نامه)، ساسان حجامی، سارا خسروانی شیری،‌ شهره بیجوند،‌ شیده حامدی،‌ شهناز رسولی، صدف مصطفوي، صغری نسایی، طیبه رهبری، عطاا… بدیعی، علیرضا صفی‌یاری، علی ارشک(2نامه)، عذرا بیجاری، عسل نیک‌پی، فردوس بدیهی(2نامه)، فریده وکیل، فریبا فیض‌آبادی، فرشته رهوریان،‌ فاطمه کاشانی کیان، فاطمه محمودی، فاطمه فرسمانه، کیانا جمعه‌پور، مصطفی بختیاری، مهرداد نقدی، محسن کریمخانی‌فرد، محمود بالاور، منصوره شهبازی، مانا آرمند، مهشید هادیان، مژگان پورابراهیم، مهوش امینی اسکی، مریم مولایی، محمد مردانی، محمدرضا امیری(2نامه)، ناصر آجرلو، نازبیگم ولی‌زاده،‌نازنین صدری، نزهت پشم‌چی، واحد پایان، هوشنگ علیخانزاده. ورامین: محمدعلی کاهی. شهرری: منصوره وزیری، مریم وزیری، عاتیکه رسالتی. رودهن: سودابه لطیفی، مرضیه تقی‌پور. فیروزکوه: الهام فخرآور. شهریار: حمید جعفری.

آذربایجان شرقی

تبریز: راضیه خیرالهی زکی، ناصر خیرالهی زکی، بهنام علیایی، علیرضا سرهنگپور نمین، فرزین نیرومند، فاطمه پروین‌پور، صمد فلاح شهرک. سراب: سیدمرتضی موسوی سوینی(2نامه). مرند: مهدی فرشی. خامنه: محمدعلی فاضلی.

آذربایجان غربی

ارومیه: علیرضا حسنی ریکانی، بتول دلشاد، آلفرد یادگار دیگاله، مریم حسین‌زاده بانه، رضاقلی محجوب‌نیا، علی‌رضا محمودی کامکاران. پیرانشهر: ناهیده نوروزی دیزج. خوی: عادل شهنازی. نقده: عوض دلاوری، مشیر ملکی نقدی، صفر حسین‌زاده نقده. ماکو: منیره تقی‌نژاد. میاندوآب: طیبه حیدری.

اردبیل

اردبیل: سیدفرزاد حاتمی سیدبیگلو. نمین: اسلام اسلامی نمین، عزیز محمدی سیف‌‌آباد.

اصفهان

اصفهان: سیده‌مهردخت بهپور، رامین حسین‌پناه(2نامه)، فریده متقی، مهناز دینلی، عباس موتمنی(2نامه)، عبدالرحیم شامی، پرویز زارعیان جهرمی، لیلا اسفندیاری. بهارستان: فرج هوایی. آران و بیدگل: سیدمجتبی سیدیان. مبارکه: ناصر چاوشی‌نژاد، زهرا صابری، اسماعیل شفیعی، احمد کاکی. شاهین‌شهر: بهناز دانشفر، نصرت احمدی، زهره آباد، کاووس نوروزی حقیقی، الهه زندیه، علی بهداروندی. کاشان: سیدحمیدرضا نصیری، احمد فرشاد، سعید عطوفی‌نیا، هادی باباخانی. فولادشهر: محمود طاهرنژادی.

البرز

کرج: خدیجه اخیانی، بهنوش طیبی(2نامه)، موسی فلاح، فاطمه روشناس، معصومه چرچی‌نژاد، داریوش سمیعی، محمد نجفی(2نامه)، علی سنگکوبی،‌فریدون سنگ‌کوبی، فرحناز اراکی آزاد، شهین فرخنده نیکبخت، زهرا عابدی(2نامه)، علی جوادی. نظرآباد: بهمن الهی.

ایلام

سرابله: مهناز امانی.

بوشهر

برازجان: افسانه رنجبر صحرایی(2نامه).

خراسان

مشهد: عاطفه نقیب‌زاده، نرگس کشوری، سوسن هنرمندی(2نامه)، ام‌البنین امیری، فاطمه مقدم، نعمت‌‌ا… محمددوست، جلال نقیب‌‌زاده، مریم آذرغانی، شیرین حسینی‌نژاد، محسن رضایی مهرآباد، کاترین رستخیز پایدار، شاهین بقراط، معصومه ابیض. سبزوار: حسن لطفی، مریم لطفی، حجیه‌ بی‌بی‌احمدی. قوچان: سمیه کارآمد. بیرجند: محدثه دادمهر. بجنورد: بتول معصومی، اعظم معصومی.

خوزستان

اهواز: جعفر سلامات، زهرا صداقت‌روز، شهلا گلاب، رستم ولی‌زاده، ابراهیم مکوندی، ماه‌خانم کریمی‌پور. حمیدیه: حمیده عبیات. شوشتر: معصومه احمدی بافنده. امیدیه: مرضیه عظیمی(2نامه)، ملک محمد شجاع‌دینی، مرتضی ویسی، علی‌محمد صفری. بندرماهشهر: بنیامین اصلاحی. بهبهان: صدیقه حسنی، سکینه اصغری زاده، علی کشت‌زر، آوا محمدی، عبدالرسول اسدیان. خرمشهر: صنگور یعقوبی.

زنجان

زنجان: زهرا فرجی زنجانی(2نامه)، بتول ندرلو(2نامه)، رشیده مغازه. خدابنده: محمد بیگدلی. خرمدره: فوزیه صدری. هیدج: رضا یاریقلی.

سمنان

سمنان: مرضیه اصغری علایی. شاهرود: سیدمجید سیداسماعیلی(2نامه).

سیستان و بلوچستان

زابل: سمیه چایچی، فاطمه حکمتی. سراوان: محمدحسین حسین‌بر.

فارس

شیراز: محمدتقی سالاری، جمشید زاغی‌نژاد، علی‌محمد سروری، محسن اسودی، سمیرا شهبازی، مهرانگیز سعدی‌پور، مهرعلی زارعی، سیدمحمد سبحانی، اکبر شریفی‌نژاد. فیروزآباد: سرمست فیروزی، نصرت‌ا… صادقی، محمدرضا خلیلی حقیقی، عباس کمالی. مصیری: تهمینه نیکنام. جهرم: صدیقه ابراری جهرمی.

قزوین

قزوین: ناجحه امیدی‌پور، اعظم غلامی، اشرف فرهانی، پروین نوری‌زاده، مصطفی جانی، ماریا مهرعلیزاده. تاکستان: سیما الهی‌فرد.

قم

قم: بهناز مختاری(2نامه). بیجار: محمدرضا پیران، ثریا حیدری. سقز: محمدعلی عبدخدا.

کردستان

بیجار: نادر خالدیان.

کرمان

کرمان: حمیده بیرامی، ثریا معتمد(2نامه)، حسین نخعی، محمود موسوی، محمدرسول عباسی، جابر عباسی، آناهید حسنی‌نیا، محمدمهدی قربانی، اقدس مجردزاده. ماهان: حکیمه خالقی. سیرجان: نرگس صیامی.

کرمانشاه

کرمانشاه: منوچهر محمدی(2نامه)، محمدحسین رصافی مانیزانی، پریوش شهبازی(2نامه)، فرزانه مکری محمودی، پریسا زارعی‌پور، مژده کاکاپور، فریبا الماسی، بهمن ابراهیمی.

گلستان

گرگان: حجت آسایش دیجان، رضیه معصومی(2نامه)، ابوالقاسم پهلوانلو(2نامه)، حسین نصیبی. گنبدکاووس: احسان بغدادی، گلدی هلاکو، علی آروین. کلاله: مهدیه رافعی اسدآبادی.

گیلان

رشت: رضا حاذق دانشور(2نامه)، سیدحسن حجازی، شادی اصغرنیا، علی‌رضا اصغرنیا، سیده‌نازنین قدیری اصلی، زینت اصغرنیا، سیده‌سارا علی‌پور، افسانه مختاری، مهراب جفرودی، محمدعلی جفرودیان، علی نظام‌پسند، مریم دولتخواه سراوانی، دلشاد رحیمی آسیابرکی، هوشنگ کاردوست. بندرآستارا: اصغر حسین‌زاده، یلدا مصافی. فومن: یلدا اصلان‌پناه. لاهیجان: یاشار منصوری راد، محمدابراهیم صبوریان، عبدالعلی کهنسال. ماسال: حسین زحمتکش. بندرانزلی: محمدرضا همتی پیربازاری، راضیه محمدی، مهین امین برزگر. سیاهکل: گودرز زمان‌پور. صومعه‌سرا: نیکو نجفی‌پور خطیبانی. لنگرود: جمیله امینی باشماق.

لرستان

الیگودرز: نصرا… بهرامسری. پلدختر: نورا… نظری.

مازندران

ساری: آیدین خالقی، مصباح امامی. رامسر: سهیلا کاکوتی. بابلسر: سیدمحمد منتظری، حاج‌عباس خواجه‌کلایی. بابل: ذبیح‌ا… اباذری، سیدشمس‌الدین حجتی، سمین دادخواه، رحمت‌ا… محمدباقری، محمد عابدینی. بهشهر: ملیحه حسینعلی، مجید یارمحمدی. آمل: ربابه خلیلی جویباری(2نامه)، سیده‌صدیقه هاشمی(2نامه)، گیتی رصدی، زیبنده شعبانی، داود بابایی، روح‌ا… نصیری، قاسم پورحیدر. قائمشهر: حسین گرشاسبی(2نامه)، زهرا گرشاسبی، رضا محسنی. تنکابن: سکینه چرچی‌نژاد، گیتی‌آرا سپهسالاری، فرخ‌روز گلیجانی مقدم. نوشهر: صغری بهروز فغانی. رویان: علیرضا سالاریان.

مرکزی

محلات: عسکر محمدامینی. تفرش: زهرا ترخوران.

هرمزگان

بندرعباس: ستاره باوقار. کیش: معصوم شجاعی باغینی. بندرلنگه: فواد نظامی.

همدان

همدان: محمد پرورن، حسین مستعد، رضا قیاسوند. تویسرکان: یوسف سوری(2نامه)، عباس بختیاری. ملایر: احمد شریفی.

یزد

یزد: فرزاد خاوریان، نسترن کیانی‌پور.

اسامي شرکت کنندگان

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 320

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 320

تهران تهران: روزیک داودیان، ژرژیک آراکیلیان، کلاریس آتابگیانس، آزیتا مجیبی، اعظم لطفی‌یاری، اصغر اردبیلی‌پور، ام‌کلثوم صادقی شبستری، پرویز نخستین، پریسا الهقلی‌زاده، حلیمه‌خاتون اکبری، حمیدرضا فضل‌علیزاده، حسین ارشاد، حسین حیدری، داود رجبی، رامینا مج... بیشتر بدانید

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 319

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 319

تهران تهران: کلاریس آتابگیانس، دیانا میرزایان، ژیریک شاهی، ژیلبرت دیرگیورکیان، ژرژیک آراکیلیان، اصغر اردبیلی‌پور، ام‌کلثوم صادقی شبستری، بهجت چیت‌ساز (2نامه)، پریسا الهقلی‌زاده، ثریا نارنج‌فروش، حمیدرضا فضل‌علیزاده، سیدحسن حجازي، حسین ارشاد، دامون گل... بیشتر بدانید

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 318

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 318

تهران تهران: ادوارت ملک‌خداوردیان، کانستانتین میکانیک رضایی، ژرژیک آراکیلیان، اسماعیل ذاکری، ام‌کلثوم صادقی شبستری، بابک فاتحی، پریسا الهقلی‌زاده، سیدتقی هاشمی، ثریا نارنج‌فروش، حبیبه زرگران، حمیدرضا فضل‌علیزاده، حسین ارشاد، دیانا میرزایان، دامون گلر... بیشتر بدانید

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 317

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 317

تهران تهران: دیانا میرزایان، کلاریس آتابگیانس (2نامه)، ادوارت ملک‌خداوردیان، هلنا مکانیک رضایی، ژیلبرت دیرگیورکیان، ژیریک شاهی، آستقیک مارسخیان، آزیتا مجیبی(2نامه)، اعظم عبادی، ام‌کلثوم صادقی شبستری، الهه اصلانخانی، اعظم لطفی باری، احترام حاجی‌خانی‌ف... بیشتر بدانید

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 316

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 316

تهران تهران: صونا باغداساریان درشکی (2نامه)، ژیلبرت دیرگیورکیان (2نامه)، ژیریک شاهی (2نامه)، کلاریس آتابگیانس، آستقیک مارسخیان، هلنا مکانیک رضایی، ادت سرکس‌یان، ژرژیک آراکیلیان، احترام حاجی‌خانی‌فرد (2نامه)، اسماعیل ذاکر تبریزی، الهه اصلانخانی، ‌اسما... بیشتر بدانید

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 315

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 315

تهران تهران: آستقیک مارسخیان، ادوارت ملک خداوردیان (2نامه)، ژرژیک آراکیلیان(2نامه)، ادت سرکس‌یان، روزیک داودیان، دیانا میرزایان(2نامه)، کلاریس آتابگیانس، هلنا مکانیک رضایی (2نامه)آناهیتا حاجی‌ابوتراب، آزیتا مجیبی (2نامه)، احترام حاجی‌خانی‌فرد، ام‌کلث... بیشتر بدانید

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 314

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 314

تهران تهران: روزیک داودیان، کلاریس آتابگیانس، دیانا میرزایان، ادوارت ملک خداوردیان، ژیلبرت دیرگیورکیان، ژیریک شاهی (2نامه)، صونا باغداساریان درشکی، ادت سرکس‌یان، ژرژیک آراکیلیان، آستقیک مارسخیان، آناهیتا حاجی‌ابوتراب، الهه اصلانخانی، اسماعیل ذاکر تبر... بیشتر بدانید

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 313

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 313

تهران تهران: روزیک داودیان، ادوارت ملک خداوردیان، هلنا مکانیک رضایی (2نامه)، ادت سرکس‌یان، آستقیک مارسخیان، آناهیتا حاجی‌ابوتراب، الهه اصلانخانی، اعظم عبادی (2نامه)، اصغر اردبیلی‌پور، ام‌کلثوم صادقی شبستری، احترام حاجی‌خانی‌فرد، بهجت چیت‌ساز (2نامه)،... بیشتر بدانید

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 312

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 312

تهران تهران: ژرژیک آراکیلیان (2 نامه)، روزیک داودیان، کلاریس آتابگیانس(2 نامه)، ژیلبرت دیر گیورگیان(2 نامه)، ژیریک شاهی(2 نامه)، آستقیک مارسخیان(2 نامه)، ادوارت ملک خداوردیان، دیانا میرزایان، صونا باغداساریان درشکی، ادت سرکس یان، آناهیتا حاجی‌ابوتراب... بیشتر بدانید

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات - کلبه سرگرمی 311

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات – کلبه سرگرمی 311

تهران تهران: روزیک داودیان، آستقیک مارسخیان، ژیلبرت دیر گیورکیان، ژیریک شاهی، دیانا میرزایان (2نامه)، ادوارت ملک خداوردیان، اسماعیل جعفری، احترام حاجی‌خانی‌فرد، اعظم عبادی، ابراهیم بی‌آبادی، بهجت چیت‌ساز (2نامه)، بخشعلی بقایی گوگجه، بهمن محمودی شرق،... بیشتر بدانید

ad
ad
ad
ad
ad
ad