17:28:21 سه شنبه, 3 بهمن , 1396
فال فردا

فال فردا – کولاک 303

 فال فردا کولاک

فروردین

کمی در پذیرفتن خطاهای خودت سرسخت هستی ولی هنگام پذیرفتن خطاهایت با راهکارهای مناسب بر موانع و مشکلات فایق می‌آیی. معمولاً در هنگام مواجه شدن با مشکلات در ابتدا حالت سردرگمی داری ولی زود به خودت می‌آیی. آدم فداکاری هستی ولی دوست داری اطرافیان هم شما را درک کرده و از خودگذشتگی نشان دهند. بیشتر از این که خوبی ببینی، به اطرافیان خوبی می‌کنی.

اردیبهشت

محافظه‌کار و با گذشتی و کمتر پیش می‌آید خودت را درگیر ماجراهایی کنی که در آن با دیگران رو دررو قرار بگیری. خیلی از موقعیت‌های خوب زندگی را به دلیل کمی اعتماد به نفس از دست می‌دهی. معمولاً در تصمیم‌گیری‌ها بر سر دوراهی می‌مانی. مراقب دخل و خرج خودت هستی و به ندرت پیش می‌آید بیشتر از توان مالی خودت اقدامی کنی. کمتر حوصله درگیر شدن با مسائل عاطفی را داری.

خرداد

گاهی اوقات لجوج و غرغرو می‌شوی. دوست داری انرژی‌ها و استعدادهای خودت را پنهان کنی و اهل خودنمایی نیستی. یکی، دو اشتباه در گذشته باعث شده تا از مسیر اصلی زندگی فاصله بگیری و باید در رفتارهای بعدی‌ات دقت عمل داشته باشی تا خدای نکرده اشتباهت تکرار نشود. با یکی از اعضای خانواده خود بیش از بقیه صمیمیت و اشتراک نظر داری. مراقب باش حس حسادت بقیه را فراهم نکنی.

تیر

یکدنده و عجولی و حساسیت زیادی نسبت به انتقاد داری و به راهنمایی و نصیحت اطرافیان گوش نمی‌دهی. دوست داری بر دیگران تسلط داشته باشی. البته نظرهایت منطقی است و اطرافیان برایت احترام زیادی قائل هستند. در زندگی مخالفان زیادی داری ولی می‌دانی چگونه در مقابل آن‌ها مقاومت کنی. برای آینده بیشتر روی خودت و توانایی‌هایت حساب می‌کنی.

مرداد

پرسروصدایی و انرژی زیادی صرف انجام کارهایت می‌کنی. گاهی اوقات بیش از حد به توانایی‌های خودت خوش‌بینی و دست به ریسک می‌زنی و البته ضررهایی هم نصیبت می‌شود. اگر یاد بگیری که چگونه خشم خودت را کنترل کنی، هم اعصاب خودت آرام می‌شود و هم اطرافیان را به سمت خودت جلب می‌کنی. افکار و ایده‌های زیادی در سر داری ولی برای بیان آن‌ها مشکل داری.

شهریور

با گذشت و باهوشی. از تفریح، موفقیت و عشق ورزیدن لذت می‌بری. انرژی مثبتی داری که هرکسی در اولین برخورد با شما متوجه آن می‌شود و میل دارد باز هم شما را ببیند. با آن که اعتقاد داری پول و مقام در بازوی همت خودت هستند و برای رسیدن به آن‌ها چاره‌ای جز کوشش نداری، می‌خواهی با حرف زدن کارهایت را پیش ببری و کمتر فعالیت می‌کنی.

مهر

نکته‌سنج و نازک‌نارنجی هستی. محتاطی و در بعضی مواقع از واقعیت‌های زندگی فرار می‌کنی. به اطرافیانت بی‌اعتمادی و خیلی از مسائل زندگی‌ات را از آن‌ها پنهان می‌کنی و احساس می‌کنی مشکلاتت بیشتر از دیگران است. در همه کارها احتیاط می‌کنی و سعی می‌کنی همیشه در عمل خودت را به همگان اثبات کنی. از فرصت‌هایی که برای یادگیری علم و دانش به دست می‌آوری، نهایت بهره را می‌بری.

آبان

خودرأی و خوشگذرانی و به تفریح و استراحت خودت اهمیت می‌دهی. خرافاتی هستی و به چیزها و نشانه‌هایی اعتقاد داری که از نظر اطرافیان حقیقت ندارد. خودت هستی و با عواطف اطرافیان بازی نمی‌کنی و اعتقاد داری هر عملی، عکس‌العملی درپی دارد و اگر بد کنی، بد می‌بینی. در انتخاب‌هایت دقت می‌کنی که با چه کسی می‌نشینی و چه می‌کنی چون یک انتخاب نادرست برایت دردسرهایی داشته است.

آذر

بخشنده و باسخاوتی. اگر مشکلی داشته باشی، هیچ‌گونه توقعی از اطرافیان نداری و با قبول نکردن کمک و حمایت دیگران، موجود مبهمی به نظر می‌رسی. افراد زیادی دور خودت به عنوان دوست جمع کرده‌ای و مشغول آن‌ها هستی. بهتر است یکی، دو نفر از آن‌ها را انتخاب کنی و عشق و علاقه خودت را به آن‌ها ابراز کنی. آدم خوش‌بینی هستی که تا بدی کسی به خودت ثابت نشود، او را از خودت دور نمی‌کنی.

دی

جاه‌طلب هستی و دوست داری در اوج باشی. همین خصلت صبر و خونسردی را از شما می‌گیرد. اگر تصمیم به انجام کاری بگیری، آن کار قطعاً انجام خواهد شد حتی اگر مشکلات آن زیاد باشد. قدر زندگی‌ات را می‌دانی و به خاطر هرکس و هر چیز، زندگی را بر خودت و اطرافیان تلخ نمی‌کنی. خوش‌شانسی و ستاره بخت تو بلند است طوری که خیلی از اطرافیان حسرت تو را خواهند خورد.

بهمن

فعال و اهل جوش آوردنی. گاهی اوقات فکر می‌کنی چقدر خوب بود در این دنیا کسی پیدا می‌شد که حرفت را بفهمد. عقایدت با دیگران متفاوت است و کمتر کسی را پیدا می‌کنی که بتوانی حرف دلت را با او درمیان بگذاری. همیشه منتظر ماجرا هستی و قضاوت‌هایت بر پایه عدل است. خیلی سخت نسبت به دوستان و کسانی که دوستت دارند وابسته می‌شوی و برای آزادی خودت ارزش زیادی قائلی.

اسفند

مهمان‌دوست و علاقه‌مند به تفنن هستی. از مسافرت و استراحت خوشت می‌آید. آسان عصبانی می‌شوی و کمی کینه‌جویی. برای اینکه بتوانی خودسازی کنی و در مقابله با مشکلات زندگی کم نیاوری به تشویق و دلگرمی نیاز داری. گاهی اوقات هدف‌هایت از واقعیت به دور هستند و خودت را به دردسر می‌اندازی و اطرافیان را نگران خودت می‌کنی. تغییر و تحول را به سختی می‌پذیری.

فال فردا

ad
ad
ad
ad
ad
ad